قیمت خرید غذای گربه در سایت اینترنتی

با توجه به افزایش روند نگهداری حیوانات خانگی مختلف از جمله گربه در منازل مسکونی، برخی از کسب و کارها مانند فروش انواع غذای حیوانات رونق گرفته و به موجب آن غذای مخصوص گربه در مراکز مختلف ردوبدل می گردد. اکنون با خرید اینترنتی غذای گربه از معتبرترین سایت ممکن از جمله مرکز پیش رو، می توان غذایی متنوع، باکیفیت و همینطور با بهترین قیمت را تهیه نمود.

قیمت خرید غذای گربه در سایت اینترنتی

تولیدی انواع غذای گربه

تولیدی انواع غذای گربهامروزه نگهداری انواع حیواناتی مانند گربه یا سگ در خانه های مختلف، تبدیل به یک فرهنگ یا عرف شده و خیلی از افراد اقدام به مراقبت و پرورش این حیوانات در فضای مسکونی می کنند.
اصطلاحاً به حیواناتی که جایگاه زیست و رشد آن ها در فضاهای محدود سکونتی باشد؛ حیوانات خانگی گفته شده و این دسته از حیوانات برای کسانی که آن ها را نگه می دارند؛ بسیار عزیز و دوست داشتنی هستند.
در هر حال این گروه از چارپایان زبان بسته نیز مانند انسان ها نیاز به مراقبت های همه جانبه از رعایت بهداشت گرفته تا تغذیه دهی و … دارند.
به همین دلیل برخی از مراکز، اختصاصاً اقدام به تولید غذای گربه در حجم انبوه کرده و حتی کارخانجاتی تحت عنوان کارخانجات تولیدی انواع غذای گربه راه اندازی شده اند.

در حقیقت غذایی که توسط کارخانجات و واحدهای تولیدی مختلف عرضه می گردد؛ حاوی منابع کافی برای رشد و پرورش این حیوانات نیز بوده و فقط به عنوان غذای ساده نمی توان به آن نگاه کرد.
گفتنی است که این غذاها عمدتاً به شکل گرانوله بوده و اگر از نوع بهترین بوده و به درستی از سوی افراد انتخاب شوند؛ چنین مزیت هایی را برای گربه هایی که آن ها را استفاده می کنند؛ در بر خواهند داشت:

 • بهترین و مرغوب ترین غذای گربه، ریزش موی گربه ها را به حداقل رسانده و ساکنین را از ریزش موی زیاد آن ها در امان نگه خواهد داشت.
 • به افزایش میزان سلامت دندان های گربه، کمک خواهد کرد.
 • عدم چاقی را در گربه ها به دنبال دارد.
 • سیستم دستگاه گوارش و کلیه آن ها را بهبود خواهد بخشید.

مرجع خرید انواع غذای گربه بصورت عمده

غذای گربه تنوع خوبی را شامل گشته و هر کدام با وجود استانداردهای لازمی که در خود دارا می باشند؛ می توانند به گربه ها خورانده شده و در نتیجه به جریان زیست بهتر آن ها بی انجامند.
انواعی از غذاهایی را که می توان در گروه غذای مخصوص گربه های خانگی قرار داد؛ عبارت هستند از:

 1. غذای خشک گربه
 2. کنسرو گربه
 3. سوپ گربه

لازم به ذکر است از میان غذاهای موجود، متداول ترین نوعی که توسط افراد از برترین مرجع خرید غذای گربه به صورت عمده و همینطور جزئی مورد تهیه و سفارش قرار می گیرد؛ غذای خشک‌گربه می باشد.
این نوع غذا خاصیت سیرکنندگی کافی را برای گربه ها به همراه داشته و حتی مقدار کمی از آن هم برایشان کافی است.
از همین رو می توان این نوع غذا را از مقرون به صرفه ترین نمونه های موجود معرفی کرد.

علاوه بر این باید عنوان داشت که انواعی از غذای گربه برای اینکه توسط گربه ها به شکل بهتری خورده شده و هدر نروند؛ آغشته به طعم و مزه های مختلفی می باشند.
در هر حال همگی این موضوع را می دانیم که طعم دار بودن غذا، حال غذای گربه هم که باشد؛ بهتر به مزاج نشسته و هضم و خوردن آن هم لذتبخش تر و بهتر خواهد بود.
لذا تولیدکنندگان غذای گربه با در نظر گرفتن این نکته مهم، غذای گربه را با طعم های مختلفی ترکیب کرده اند که برخی از آن ها را در گزینه های زیر نام خواهیم برد:

 • غذای گربه با طعم مرغ
 • غذا گربه با طعم ماهی قزل آلا
 • غذای گربه با طعم بره
 • غذای گربه با طعم سبزیجات
 • غذا با طعم گوشت

«نکته مهمی را که اینجا باید ذکر کرد؛ این است که غذای گربه ها با توجه به سن گربه، به انواعی نظیر غذای گربه بالغ و غذای بچه گربه قابل تقسیم بندی بوده و لذا باید هر غذایی را به تفکیک، به خورد این حیوانات داد.»

قیمت فروش غذای گربه درجه یک

قیمت فروش غذای گربه درجه یکجالب است بدانید که غذای گربه خانگی نه تنها از حیث سن و میزان رشد گربه، قابل تفکیک و جداسازی می باشد؛ بلکه دسته بندی های دیگری هم از آن برای گربه ها انجام شده است. مانند:

 1. غذای گربه عقیم شده
 2. غذای گربه مسن
 3. غذای گربه بد اشتها
 4. غذای گربه حساس

زمانی که شرایطی خاص بنا بر سن و درگیری با بیماری ها و حالات مختلف روحی برای گربه ها به وجود می آید؛ باید غذایی با ترکیبات متفاوت را به خورد آن ها داد.
گربه ها دارای حس قوی ای بوده و این موضوع که بگوییم اصلاً ممکن نیست دچار تغییر حالات روحی یا جسمی شوند؛ تفکر واقعاً اشتباه و کورکورانه ای است.
پس باید ابتدا آن ها را از هر نظر مورد بررسی قرار داد و سپس غذای مختص به آن ها را برایشان تجویز کرد.

همچنین باید گفت غذای گربه بنا به نوع کیفیت، درجات مختلفی را شامل گشته که بهترین نوع آن، غذای گربه درجه یک می باشد که مسلماً قیمت فروش بیشتری را داراست؛ اما از آنجایی که این نوع غذا مطابق با استانداردهای سازمان غذا و داروی بین المللی ساخته شده است؛ می توان آن را بهترین انتخاب قلمداد کرد؛ حتی اگر کمی گرانتر باشد!

حال می خواهیم با تعدادی از مشخصات مربوط به غذای گربه درجه یک آشنا شوید تا بدانید چه غذایی را بهتر است برای خرید انتخاب نمایید:

 • گربه ها در فضای محدود خانگی، قادر به فعالیت های زیادی نبوده و لذا باید حتماً غذای کم کالری را برای تغذیه آن ها در نظر گرفت.
 • غذاهایی که دارای ویتامین هایی مانند بیوتین، مواد معدنی مثل آهن، روی و … هستند؛ بهترین انتخاب برای گربه ها، بخصوص گربه های پرشین بامزه به شمار می آیند.

معروفترین برند تولید غذای گربه

در عرصه تولید غذای گربه، برندهای متعددی اقدام به عرضه این محصول نموده اند که تعدادی از برندها با توجه به غذاهای باکیفیت تر و بهتری که توانسته اند ارائه دهند؛ معروفیت و محبوبیت بیشتری را کسب نموده اند.

به یاد داشته باشید که همواره انتخاب معروف ترین برند غذای گربه می تواند تضمینی از یک غذای سرشار از مواد ضروری و لازم برای گربه ها بوده و همچنین غذاهای متعلق به این برندها طبق استانداردهای کامل تر و به روزتری تولید گشته اند.

لذا با اخذ مشاوره خرید غذای گربه از کارشناسان فروش خبره که اطلاعاتی جامع و کامل را در زمینه شناخت غذای گربه دارند؛ می توان بهترین انتخاب را رقم زد.
ضمن اینکه اینگونه، امکان انتخاب برندهای برتر به شکلی زودتر و راحت تر فراهم شده و در نهایت روند مطلوبی از خرید برای خریداران عزیز شکل خواهد گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما