مجموعه دارا پت شما را به خرید بهترین محصولات غذایی حیوانات خانگی و ماهیان زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده غذای تقویتی عروس هلندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع غذای عروس هلندی در سنین مختلفخرید غذای تشویقی برای عروس هلندی

به طور کلی جهت نگهداری از پرندگان زینتی باید به غذای آن ها هم توجه نمود؛ یکی از این پرندگان زینتی، عروس هلندی است که امروزه بیشترین طرفدار را دارد.  غذا عروس هلندی در شبانه روز سه وعده می باشد که در هر دوره ی از سنین این پرنده باید به تغذیه آن رسیدگی شود که این غذا به صورت عمده و تقویتی در بازار عرضه شده است.

فروش عمده غذای تقویتی عروس هلندی

انواع غذای عروس هلندی در سنین مختلف

انواع غذای عروس هلندی در سنین مختلف همانطور که گفته شد غذا عروس هلندی در بازار به صورت عمده و تقویتی وجود دارد که شامل پروتئین و سرشار از ویتامین می باشد. در ضمن قابل ذکر است که غذای این پرندگان زینتی در سنین مختلف متفاوت می باشد. در زیر با انواع غذای عروس هلندی و میزان آن را آشنا می شویم.

  • غذای عروس هلندی در دو ماهگی:  در این سن پرنده باید از دادن لاکتوز جلوگیری نمود زیرا قابلیت هضم ندارد. و باید در این سنین از غذاهای مخصوص دو ماهگی و آرد نخود، تخم مرغ بهترین غذا برای این پرنده می باشد.
  • غذای عروس هلندی  هنگام جوجه کشی: هنگام جوجه کشی عروس هلندی باید از مواد غذایی و دانه های گرم استفاده نمود و در کنار آن از دادن سبزیجات نباید پرهیز کرد.
  • غذا عروس هلندی جوجه دار: در این زمان باید از غذای تقویتی پرنده استفاده نمود و حبوبات پخته شده که دارای پروتئین می باشد نباید دریغ نمود.

در بالا انواع غذای عروس هلندی در سنین مختلف را شرح دادیم ولی به غیر از تغذیه مناسب این پرنده باید از ظروف بسیار مناسب استفاده نمود تا بتواند به راحتی از غذا استفاده نماید. برای قفس عروس هلندی باید سه ظرف که شامل ظرف آب، غذای اصلی و تخمه است نیاز دارد. نکته مهم تر این است که باید سبزیجاتی که تغذیه می کنند در حد متعادل باشد تا این پرنده زیبا دچار اسهال نشود.

خرید غذای تشویقی برای عروس هلندی

خرید غذای تشویقی برای عروس هلندی با توجه به مزیت بسیار زیاد غذای تقویتی عروس هلندی و اصلی باعث شده تا افرادی که از این پرنده زینتی نگهداری می نمایند آن را به صورت عمده و خرد تهیه نمایند که این عامل باعث شده تا تولید کنندگان حجم تولید را افزایش داده و روانه بازار نمایند. فروشندگان معتبر این غذا را بدون واسطه و به صورت عمده از تولید کنندگان تهیه کرده و با قیمت بسیار مقرون به صرفه در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهند.

مصرف کنندگان علاوه بر خرید حضوری از فروشگاه های معتبر می توانند آن را به صورت غیر حضوری اینترنتی و تلفنی خریداری نمایند. تولید کنندگان این غذاها را به صورت فله ای و بسته بندی شده در کارتن های مقاوم با کیفیت قرار داده و به کشورهای اروپایی و همسایه صادر می کند که به دلیل استقبال بسیار زیاد و فروش بالا به سود آوری اقتصادی غیرنفتی دست پیدا کرده اند.

کمال احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دارا پت شما را به خرید بهترین محصولات غذایی حیوانات خانگی و ماهیان زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید