خرید خوراک ماهی اکسترود درجه یک و صادراتی

خوراک ماهی اکسترود صادراتی را با به صورت درجه یک از شرکت بازرگانی دارا پت تهیه کنید. به این صورت نمونه های با کیفیت را بدست می آورید که با بهترین دستگاه‌ها تولید گردیده و مواد اولیه مرغوبی دارند. به هر حال این چنین فرآورده هایی مخصوص پرورش نمونه آبزیان قرمز، redtail، قزل آلا و غیره هستند. البته باید گفت که هر یک بسته‌بندی های جداگانه ای را دارا می باشند.

خرید خوراک ماهی اکسترود درجه یک و صادراتی

تفاوت غذای ماهی اکسترود شده با خوراک پلت

"</p

حتما شما هم بارها با نمونه خوراک های ماهی گوناگون مواجه شده‌اید که بیشتر از همه دو دسته مورد توجه اند. یکی نوع اکسترود و دیگری پلت. اما آنها چه تفاوتی با همدیگر دارند؟ در زیر به این مسئله می خواهیم که به شکل مبسوط اشاره کنیم:

  • نوع اکسترود با فشار بالا تولید می گردد و برای همین جذب و هضم خوبی دارند. اما نمونه های پلت پروتئین بالا و چربی زیادی ندارند.
  • خوراک های اکسترود ماهی اشکال و سایزهای نامنظمی نسبت به نمونه اکسترود دارند.
  •  غذاهای پلت شده، فشار زیادی روی آنان ایجاد نمی گردد و برای هم امکان دارد که در داخل آب سریع به اصطلاح وا بروند. در حالی که نوع اکسترود این مشکل را ندارد.
  • خوراک اکسترود  به دلیل استرلیزه بودن و فرایند خاص تولید، اندکی گرانتر از نوع پلت می باشد.
  •  نوع اکسترود امروزه در بسیاری از مکان های پرورش ماهی های خوراکی و زینتی به کار می رود و بازدهی خوبی دارد.

فروش خوراک ماهی اکسترود با کیفیت عالی

فروش خوراک ماهی اکسترود با کیفیت عالی

خوراک ماهی اکسترود با کیفیت عالی را از این مرکز فروش به دست آورید. محصولات همه یک دست، در بسته‌بندی های مجهز، دارای نشان استاندارد و همینطور تولیدی به وسیله کارخانه های برتر هستند. می توانید که هر نوع را برای ماهیان گوناگون تهیه کرده و سپس استفاده نمایید و یا حتی در بازارهای خارج از کشور هم به فروش رسانید. آنها ارزان تر هم توزیع می گردند.

ولی برای اینکه جزئیات بیشتری به دست آورید، قادر بوده تا با خود فروشنده مستقیم صحبت کنید. راه های ارتباط برقرار کردن نیز متعددند که در زیر آنها را درج نموده ایم. گفتنی است که این روش از داد و ستد به نفع شما می باشد و دیگر نیازی نیست تا راه طولانی را طی کنید و یا متقبل هزینه های گوناگون شوید. در کنار این با تنوع بیشتر محصولات هم مواجه می گردید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما