مشاوره و سفارش

غذای گربه و سگ خانگی :

زمان غذا خوردن سگ و گربه متفاوت می باشد. غذا و آب تازه همیشه باید در دسترس گربه قرار بگیرد اما سگ بر عکس است و تایم غذادهی مشخصی دارد. انتخاب یک پت شاپ برای تهیه غذا و لوازم، انتخاب کیفیت زندگیِ حیوان خانگی شماست! پس طبیعی است که نهایت وسواس را در این مورد داشته باشید.

یک پت شاپ ایده آل برای تهیه غذا و لوازم حیوانات خانگی باید این خدمات را ارائه کند:

تضمین سلامت و کیفیت غذا و رعایت اصول و نکات بهداشتی وتنوع در غذاهای ایرانی و خارجی و…

غذای خرگوش خانگی :

 همیشه نسبت به سایز خرگوش به آن غذا بدهید ، هر چقدر کمتر غذا به خرگوش بدهید پروسه هضم غذا برای آن راحت تر است زیرا آنها معده بسیار حساسی دارند . فقط از یک نوع سبزی یا میوه برای غذا دادن به خرگوش استفاده نکنید و سعی کنید چند تا از آنها را ترکیب کنید سپس به خرگوش بدهید . 

 

 

غذای ماهی های زینتی :

غذای ماهی و دغدغه های مربوط به خرید غذای مناسب برای ماهی آکواریوم یکی از نگرانی های علاقه مندان به این موضوع می باشد. امروزه غذاهای بسیار متنوعی با کیفیت و ترکیبات مختلف توسط شرکت ها ساخته و به بازار عرضه می شوند که باید باتوجه به نیاز ماهیان مختلف، غذای مناسب در اختیارشان قرار دهید. ماهی ها به سه دسته ی گیاه خوار، گوشت خوار و همه چیز خوار تقسیم می شوند و هر دسته نیازهای تغذیه ای خاص خود را دارند.بنابراین باید از غذاهای متنوع استفاده نمایید تا نیازهای ماهیان مختلف برآورده شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
خوراک گربه
-15 کیلو گرمموجودتماس بگیرید
خوراک سگ-15 کیلو گرمموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

بازرگانی دارا پت فعاليت خود را در زمينه عرضه انواع خوراک حيوانات خانگی آغاز نمود. و با در اختيار داشتن تيم فروش بسيار قوی توانسته تمامی اين محصولات را به بازار عرضه نمايد. داشتن تنوع در كيفيت و قيمت مناسب، و تحويل سفارش در سريعترين زمان ممكن سبب افزايش مشتريان دائمی و جديد شده است.

مدیر مجموعه دارا پت

کمال احمدی

Call Now Buttonتماس بگیرید